Mesaj gönder
Changzhou Skyerscale Co, Limited

Changzhou JRBao Elektronik Üretim A.Ş.

Ana sayfa

Changzhou Skyerscale Co.,Limited Fabrika turu

Sertifika
Çin Changzhou Skyerscale Co.,Limited Sertifikalar
Çin Changzhou Skyerscale Co.,Limited Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited Changzhou Skyerscale Co.,Limited

Atölye her türlü taban skalası, U skalası, tartı, tartı vb.

montaj ve kalibrasyon U şekli ölçeği, zemin ölçeği vb.

Kamyon ölçeği üretmek

Kamyon kantarı üretmek için ekipman

Kamyon kantarı üretmek için ekipman

1
Changzhou Skyerscale Co.,Limited
OEM

OEM

 • Üretim hattı
  Biz, elektronik kamyon ölçek, zemin ölçek, tezgah ölçekli, sistemleri ve elektromekanik ekipman araştırma, geliştirme, ürün tasarımı ve üretim ağırlıklı profesyonel bir yüksek teknoloji kurumsal, w ünlü işletmeler ile uzun vadeli işbirliği var hem yurt içinde ve yurt dışında.

  Üretim Hattı Profili

 • OEM / ODM
  OEM / ODM Profil

  Biz elektronik kamyon ölçek, zemin ölçek, tezgah ölçek, sistem ve elektromekanik ekipman araştırma, geliştirme, ürün tasarımı ve imalat tartıları alanında olan profesyonel bir yüksek teknoloji kurumsal vardır.

  Amacıyla piyasa talebi karşılamak için, profesyonel teknik ekip ile donatılmıştır, yapı, tasarım, malzeme ve benzeri, üstünlük, güvenilirlik, istikrar gelişmiş. Demir ve çelik, metalurji, demir dışı metaller, petrol ve kimyasal taşımacılık lojistik ve benzeri ürünlerimiz uygulanmaktadır. Biz yerli ve yabancı pazarların ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli ürünler geliştirmeye devam ediyoruz ve dünyanın mutluluğu için tutkumuz tam insanlar .

 • Ar-Ge
  AR-GE Profili

  Fabrikamız metal işleme işlerinden kaynaklanıyor , ardından da hassas ekipmanı sürekli tanıtmak hammaddeden bitmiş ürünün derin işlenmesine kadar boru hattı operasyonlarını gerçekleştirmek ; ard arda bir dizi ekipman tanıtmak: kesme makinesi , delici, bükme makinesi, test ekipmanları ve benzeri, büyük ölçüde üretim kapasitesi ve ürün kalitesini artırmak.

İletişim bilgileri
Changzhou Skyerscale Co.,Limited

İlgili kişi: Ms. Fang

Tel: 18115788166

Faks: 86-519-83331897

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)