| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 2 |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Malzeme | 304 tam paslanmaz çelik |
| Ekran Tipi | A12SS veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 3T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | 304 paslanmaz çelik yer kantarları |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A23P , A9.A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | gri |
| Malzeme | Karbon çeliği/Hafif çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |