| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| Tip | Yük hücresi |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanım | Tartı |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| ad | elektronik fiyat hesaplama ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC / DC |
| Tür | fiyat hesaplama ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran tipi | Yeşil LED / LCD / kırmızı LED |
| Ekran Tipi | LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Anma Yükü | 1500g |
| Doğruluk | 0.1g |
| Birimler | g, oz, ct, lb. |