| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap palet |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap palet |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Ürün adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, tartı ağırlığı dökme demir ağırlık, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| Yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey işleme | tablo |
| Başvuru | Ölçek ve denge testi için |
| paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| Deniz | dökme demir |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap palet |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| Deniz | dökme demir |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap palet |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap kutu |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap kutu |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap palet |
| Ürün Adı | teraziler için test ağırlıkları |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| SINIF | F1/F2/M1 |
| yoğunluk | 7,9-7,96kg/dm3 |
| Manyetik alınganlık | <0,05 |