| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Ürün Adı | Tekerlek Yükü Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Ürün Adı | Tekerlek Yükü Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Türü | sütun tipi |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün Adı | SKYER Taşınabilir Tekerlekli Kantar |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Hizmet | OEM ve ODM |
| Model | AS002(2 adet) Taşınabilir Tekerlekli Kantar |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |