| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Nominal Yük | 3 ton |
| Kesinlik | 2kg~5kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |