| tip | Aks Kantarı, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V / 50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli Aşırı Yük | % 120 FS |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Ekran tipi | LED |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Renk | özel |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | SKYER Taşınabilir Tekerlekli Kantar |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Hizmet | OEM ve ODM |
| Model | AS002(2 adet) Taşınabilir Tekerlekli Kantar |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Türü | Aks Kantarı |
| Ekran Tipi | 100~240V |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Ürün Adı | Tekerlek Kantarı Kantarı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Ürün Adı | Araç Tartım Pedleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Maks. Tekerlek Başına Yük | 500kg/1000kg/1500kg |
| Sıcaklık aralığı | 0–50°C |
| piller | 3 x 1,5 V Alkalin tip AAA Şarj Edilebilir pil (Opsiyonel) |
| Packaging Details | carton/Aluminum box |