| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kullanımı | Tartı |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| telsiz | 4 telli |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Basınç iletimi |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçeği |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Ürün Adı | Paslanmaz çelik Platform tezgah ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yüzey Tedavisi | cilalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| Kullanım | Tartı |
| Seri | Tek Nokta Yük Hücresi |
| Çıkış | Dijital C3 Tartım Dönüştürücü |
| Kesinlik | C3 |
| Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Terazi Kapağı | SUS304 paslanmaz çelik |
| Ölçek Malzemesi | Karbon çelik |
| Nominal Yük | 100kg~800kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 800kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 800kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 800kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 800kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |