| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | stainless steel platform scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Adı | paslanmaz çelik elektronik ölçek |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | paslanmaz çelik elektronik ölçek |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | Dijital Platform Ağırlık Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik |
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Nominal Yük | 300kg |
| Doğruluk | 50 gram |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | Dijital Platform Ağırlık Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik |
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Nominal Yük | 60kg |
| Doğruluk | 10g |