| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Dijital Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Türü | sütun tipi |
| Adı | tartı terazisi için yük hücresi |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Türü | Yük hücresi |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |