| Tip | Vinç kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED veya LCD |
| Nominal Yük | Uzaktan kumanda |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 10000kg |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 150 ton |
| Türü | Kablosuz vinç yük hücresi |
| Renk | Gümüş |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 1200T |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Renk | gümüş, altın, siyah |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 10T |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| Deniz | dökme demir |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap palet |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartım |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartım |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |
| Model Numarası | LC339 |
|---|---|
| Çıkış | 2,0mV/V |
| Malzeme | alaşımlı çelik/paslanmaz çelik |
| Kullanımı | Terazinin ağırlığını tartın |
| Kapasite | 10-500kg |