| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Ekran tipi | LED |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Renk | özel |
| Model numarası | XK315A1-23 serisi |
|---|---|
| Boyutları | 255x170x130mm |
| Ağırlık | 1,5 kilo |
| Paketleme | karton |
| Ekran Tipi | LED |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Mavi |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Mavi |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 50000KG |
| Ürün Adı | Araç Tartım Pedleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Adı | Ağırlık Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ürün Adı | Ağırlık göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | NEDEN OLMUŞ |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç Kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Yük hücresi hassasiyeti | 1,5~3mV/V |
| A/D Dönüştürücü türü | Sigma-Delta |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Sinyal Çıkışı | 4-20 mA analog çıkış |
| Ekran çözünürlüğü | 3000 |
| Güç kaynağı | DC 9V 1A adaptör veya AC 110-220V 50 Hz |
| Adı | zemin tartısı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 15000Kg |
| Adı | Elektronik tartım göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ambalaj bilgileri | Karton |