| Nominal Yük | 15ton |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED ve LCD |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Vinç kantarı |
| Ambalaj bilgileri | Karton/Ahşap kutu |
| Nominal Yük | 300kg |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED ve LCD |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Vinç kantarı |
| Ambalaj bilgileri | Karton/Ahşap kutu |
| Nominal Yük | 3kg |
|---|---|
| Doğruluk | 1g |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | AC220/50HZ |
| Nominal Yük | 150 Ton |
| ad | kamyon kantarı kantar |
|---|---|
| doğruluk | 10kg |
| Ekran tipi | LCD / LED |
| Güç kaynağı | 220V / 50HZ veya 110V / 60HZ |
| Nominal yük | 60t |
| Model numarası | HC200/HE200 |
|---|---|
| Boyutları | 210X135X60mm |
| Paketleme | karton |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | Ağırlık ölçeği göstergesi |
| Adı | Endüstriyel U tipi Terazi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, sarı |
| Malzeme | Yumuşak çelik/Paslanmaz çelik |
| Görüntüle | LCD/LED |
| Adı | tartı göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Elektronik Tartı Terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC / DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |