| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | elektronik Denge |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110-250V |
| Ekran Tipi | LCD Ekranı |
| Sensör | Yüksek hassasiyetli gerinim ölçerler |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| ad | laboratuvar tartı terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110-250V |
| Ekran tipi | LCD ekran |
| sensor | Yüksek hassasiyetli gerinim ölçer s |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Güç kaynağı | 110-220V (AC) |
|---|---|
| tip | Zemin Ölçeği |
| Ekran tipi | LED |
| Hizmet | OEM ve ODM |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet ve istikrarlı performans |
| Adı | tartı göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| yukarı sür | 4X350Ω/8X700Ω |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | dükkan için tartı makinesi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | mutfak terazisi |
| Malzeme | ABS plastik, paslanmaz çelik parçalar |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
| Adı | Tezgah zemin tartı terazisi |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 600KG |
| Doğruluk | 0.1KG |
| Platform Boyutu | 300X300mm |
|---|---|
| renk | İsteğe bağlı |
| Kapasite | 100 ° 200kg |
| model | SKC |
| paket | KARTON |
| Adı | sığır tartı terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, sarı |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Doğruluk sınıfı | OIML III |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |