| Türü | U şeklindeki terazi, yer terazisi için terminal |
|---|---|
| Ekran Tipi | 6 haneli 20,2 mm Kırmızı LED |
| Malzeme | Plastik kap |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Model | Xk315a1gb-lf |
|---|---|
| Voltaj | AC 100V~240V |
| Boyut | 265 × 222 × 161mm |
| Ekran Tipi | 6 haneli 25,4 mm LCD |
| Adı | Ağırlık ölçeği göstergesi |
| Adı | dijital tekerlekli sandalye ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Ağırlık birimleri | Hastanede tartma |
| Türü | Terazi terminali |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Baud oranı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Dijital ölçek göstergesi |
| Ürün | paslanmaz çelik bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | analog veya dijital |
| Ürün | paslanmaz çelik bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | analog veya dijital |
| Ürün | paslanmaz çelik bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | analog veya dijital |
| Ürün | paslanmaz çelik bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | analog veya dijital |
| Ürün | paslanmaz çelik bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | analog veya dijital |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |