| tip | U şekli ölçeği, zemin ölçeği için terminal |
|---|---|
| Ekran tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik çanta |
| doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 1200T |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Renk | gümüş, altın, siyah |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 200 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Tip | PC'ye terminal |
|---|---|
| Arabirim | USB(RS232) |
| İsteğe bağlı güç | DC5V(USB) |
| İletişim Protokolü | 9600,N,8,1 |
| Adı | göstergeli yük hücresi |
| Adı | elektronik basketbol skorbordu |
|---|---|
| Malzeme | Plastik/Alüminyum alaşımlı kasa |
| Kullanımı | Dışarıda |
| Tüp Çip Rengi | Kırmızı |
| Renk | Kırmızı / sarı / mavi / beyaz / yeşil |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |