| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | baskül |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Yapı | Güçlü U Kiriş ve iyi kaynak |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | Elektronik tartım göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Adı | sığır tartı çubukları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304SUS |
| Güç kaynağı | 110V~240V |
| Ekran Tipi | İsteğe bağlı |
| Ürün adı | tartı zemin terazisi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı | 110-240V |
| Ekran tipi | LCD/LED |
| Anma Yükü | 1/2/3/5Ton |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Adı | tartı göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| yukarı sür | 4X350Ω/8X700Ω |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |