| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Türü | Elektronik Analitik Terazi |
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Anma Yükü | 200g |
| Doğruluk | 0.0001g |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Türü | analitik terazi |
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Anma Yükü | 610g |
| Doğruluk | 0.1g |
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Anma Yükü | 160g |
| Doğruluk | 0.1mg |
| Birimler | g, oz, ct, lb. |
| tip | Laboratuvar Dengesi |
|---|---|
| doğruluk | 0.01g |
| Kapasite | 3 kg / 4 kg / 5kg / 6 kg |
| Malzeme | Paslanmaz çelik ve Plastik |
| Parçaları seçin | RS232C ve RS485, Yazıcı, Standart ağırlıklar |
| Ekran Tipi | LCD |
|---|---|
| Türü | Masa Üstü Tartım Kantarı |
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Anma Yükü | 31kg |
| Doğruluk | 1g |
| Ekran tipi | LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ / 60HZ) |
| Nominal yük | 1500g |
| doğruluk | 0.1g |
| Birimler | g, oz, ct, lb. |
| ad | laboratuvar tartı terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110-250V |
| Ekran tipi | LCD ekran |
| sensor | Yüksek hassasiyetli gerinim ölçer s |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |