| ad | elektronik fiyat hesaplama ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC / DC |
| Tür | fiyat hesaplama ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran tipi | Yeşil LED / LCD / kırmızı LED |
| Adı | 1000kg terazi 1 ton kantar zemin 2 ton tartım terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | NEDEN OLMUŞ |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Kesinlik | 300000 |
| Güç Kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Adı | Dijital Ölçü |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Nominal Yük | 3000kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Adı | Elektronik Tartı Terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC / DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Resim |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | AC220V veya 110V |