| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Model numarası | SKC serisi |
|---|---|
| Platform Boyutu | 600*800mm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Paketleme | karton |
| Kapasite | 100~600 kg |
| Platform Boyutu | 300X300mm |
|---|---|
| renk | İsteğe bağlı |
| Kapasite | 100 ° 200kg |
| model | SKC |
| paket | KARTON |
| Türü | Ağırlık köprüsü |
|---|---|
| Görüntüle | 7 bit LED, 7 durum göstergesi |
| Yük hücresi uyarımı | DC 5V |
| Maks. yük hücresi bağlantısı | 350 ohm'da 8 veya 700ohm'da 16 |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Ürün | paslanmaz çelik 4 telli bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | Tek ayarlama |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | Analog |
| Ürün adı | tartı zemin terazisi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı | 110-240V |
| Ekran tipi | LCD/LED |
| Anma Yükü | 1/2/3/5Ton |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | endüstriyel tartım yer terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Kaymaz desenli çelik, Yumuşak Çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Ekran Tipi | Dijital LED Ekran |
|---|---|
| Kararlı Reaksiyon süresi | Beş saniye |
| bağlantı kutusu | Paslanmaz çelik türü |
| Adı | Elektronik ağırlık taşıyıcı ölçeği |
| Malzeme | Karbon çelik / AG700L/1000L/1200L çelik |