| İsim | tartım çubukları |
|---|---|
| Tedavi | Toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Nominal Yük | 3t |
| Adı | Ağır Güçlü Zemin Ölçütleri |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | sığır tartı çubukları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304SUS |
| Güç kaynağı | 110V~240V |
| Ekran Tipi | İsteğe bağlı |
| Ürün adı | tartı zemin terazisi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı | 110-240V |
| Ekran tipi | LCD/LED |
| Anma Yükü | 1/2/3/5Ton |
| Adı | sığır tartı terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, sarı |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Doğruluk sınıfı | OIML III |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Adı | Tezgah zemin tartı terazisi |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 600KG |
| Doğruluk | 0.1KG |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |