| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 100 kg |
| Adı | ZEMIC L6E3 Yük Hücresi |
| Anahtar kelimeler | yük hücresi |
| Max. Maks. Platform Size Platform Boyutu | 450 X 450 Mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Türü | Yük hücresi |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Adı | Dijital Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri mavi |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 50-600kg |
| ad | Tek Nokta Yük Hücresi |
| Anahtar kelimeler | hücre hücresi |
| Max. Maks. platform size platform boyutu | 600 * 600 mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 2,0mv/v+%5 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| Kullanım | Tartım Tezgahı Terazisi |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| telsiz | 4 telli |