| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Ürün Adı | Yaohua Dijital Tartım Göstergesi Tartma Ölçeği Göstergesi |
|---|---|
| Konut | Plastik kap |
| Görev | Fiyat hesaplama veya sayma isteğe bağlı |
| Doğruluk sınıfı | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | dijital bagaj tartı terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | kutu |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Adı | taşınabilir kamyon kantarları |
|---|---|
| Doğruluk | 50kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 20 ton |
| Ekran tipi | LED LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V/220V, AC şarj edilebilir pil/DC gücü |
| ana karton boyutu | 69*45.5*47cm |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Demir |
| Tava malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Platform Boyutu | 400x500mm |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Kapasite | 300kg |
| Model | SKC |
| Paket | karton |
| Ürün adı | Yaohua Dijital Tartı Göstergesi Tartı Ölçeği Göstergesi |
|---|---|
| Konut | Plastik kap |
| fonksiyon | fiyat hesaplama veya isteğe bağlı sayma |
| Doğruluk sınıfı | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |