| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | karton çelik |
| Nominal Yük | 3kg |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ürün adı | tartı zemin terazisi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı | 110-240V |
| Ekran tipi | LCD/LED |
| Anma Yükü | 1/2/3/5Ton |
| Adı | 1000kg terazi 1 ton kantar zemin 2 ton tartım terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Ürün | bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | plastik , paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP66 |
| Yük Hücresi Tipi | Analog |
| Ürün Adı | teraziler için test ağırlıkları |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| SINIF | F1/F2/M1 |
| yoğunluk | 7,9-7,96kg/dm3 |
| Manyetik alınganlık | <0,05 |