| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | çekiliş yedek kulübesi |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Yük hücresi | 4 yük hücresi, Zemic veya Keli |
| Adı | Mobil kantar |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | taşınabilir araç terazileri |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | taşınabilir kantar |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | Ağırlık köprüsü Kamyon ölçeği |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | Tezgah zemini platform terazisi |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 300kg |
| Doğruluk | 3. sınıf |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | Platform Tartım Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |