| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Adı | depo katı ölçeği |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | 60t ağırlık taşıyan bir yük arabası |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Genişliği | 3 metre |
| platformu | Baklavalı sac veya Pürüzsüz Plaka |
| Sensör | Analog ölçek |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Türü | kat ölçeği |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | 304 GBP |
|---|---|
| yük hücresi | 4 yük hücresi, Zemic veya Keli |
| Kapasite | 500kg~3t |
| Bölünme | 0.2/0.5/1kg |
| Platform Boyutu | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Malzeme | 304s.s ile yumuşak çelik. kapak |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gary, mavi, sarı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Model numarası | SKC serisi |
|---|---|
| Platform Boyutu | 600*800mm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Paketleme | karton |
| Ambalaj bilgileri | karton |