| Malzeme | Alaşım çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıktı | Analog Sensör |
| Kullanım | Basınç sensörü |
| İsim | düşük kuvvetli yük hücresi |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Türü | sütun tipi |
| Kapsamlı hata (%FS) | ±0,03/±0.02 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Türü | sütun tipi |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| İsim | telemetri yük hücresi |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı Çelik, Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Tip | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Model Numarası | LC339 |
|---|---|
| Çıkış | 2,0mV/V |
| Malzeme | alaşımlı çelik/paslanmaz çelik |
| Kullanımı | Terazinin ağırlığını tartın |
| Kapasite | 10-500kg |
| Ürün Adı | Kablosuz Dijital Dinamometre |
|---|---|
| Nominal Yük | 50 ton |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Kullanımı | Yükleme testi |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Görev | gösterge ve tartı terazisini bağlayın |
| Güç kaynağı | 110V-250V |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Türü | sütun tipi |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 10000kg |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |