| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | kutu |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 600KG |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Türü | Ağırlık köprüsü |
|---|---|
| Görüntüle | 7 bit LED, 7 durum göstergesi |
| Yük hücresi uyarımı | DC 5V |
| Maks. yük hücresi bağlantısı | 350 ohm'da 8 veya 700ohm'da 16 |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Mavi |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Ürün Adı | Kalibrasyon testi ağırlığı |
|---|---|
| Yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey işleme | Tablo |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| Deniz | dökme demir |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap palet |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| Deniz | dökme demir |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap palet |