| ad | kamyon kantarı kantar |
|---|---|
| doğruluk | 10kg |
| Ekran tipi | LCD / LED |
| Güç kaynağı | 220V / 50HZ veya 110V / 60HZ |
| Nominal yük | 60t |
| Nominal yük | 10ton |
|---|---|
| Ekran tipi | LED ve LCD |
| Güç kaynağı | 220V / 50Hz |
| tip | Vinç Kantarı |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 20 kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 100 ton |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı 6 haneli 25 mm LCD |
| Platform malzemesi | özel alüminyum |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Ürün Adı | SKYER Taşınabilir Tekerlekli Kantar |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Hizmet | OEM ve ODM |
| Model | AS002(2 adet) Taşınabilir Tekerlekli Kantar |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Ürün Adı | Tekerlek Yükü Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Ürün Adı | Tekerlek Yükü Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |