| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | Endüstriyel ölçekli |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri mavi |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 3kg |
|---|---|
| Doğruluk | 1g |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | AC220/50HZ |
| Nominal Yük | 150 Ton |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 1200T |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Renk | gümüş, altın, siyah |
| Malzeme | Elektrostatik toz boyalı çelik |
|---|---|
| renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| doğruluk | 500 g, 1 / 3000-1 / 6000 |
| tip | palet Kamyon Kantarı |
| Ekran tipi | LED LCD |
| Nominal Yük | 300kg |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED ve LCD |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Vinç kantarı |
| Ambalaj bilgileri | Karton/Ahşap kutu |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ekran Tipi | Dijital LED Ekran |
|---|---|
| Kararlı Reaksiyon süresi | Beş saniye |
| bağlantı kutusu | Paslanmaz çelik türü |
| Adı | Elektronik ağırlık taşıyıcı ölçeği |
| Malzeme | Karbon çelik / AG700L/1000L/1200L çelik |