| Ürün Adı | Taşınabilir Tekerlek Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Düşük Profil | Sadece 58mm yükseklikte. |
| OTEHR | Dahili Yazıcı |
| Tartım Modu | Aks veya yüzde |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | depo katı ölçeği |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | gri renk |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A12, A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Adı | 304 paslanmaz çelik yer kantarları |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A23P , A9.A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Nominal Yük | 3 ton |
| Kesinlik | 2kg~5kg |
| Türü | kat ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 100-240V |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Ürün Adı | Çubuk ölçeği |
| Adı | taşınabilir kamyon kantarları |
|---|---|
| Doğruluk | 50kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 20 ton |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |