| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5 kg |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | sığır tartı terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, sarı |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Doğruluk sınıfı | OIML III |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 2 |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | Ağırlık köprüsü Kamyon ölçeği |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Güç kaynağı | 110V-240V |
| Ekran Tipi | LED/LCD |