| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Türü | Aks Kantarı |
| Ekran Tipi | 100~240V |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Genişliği | 3 metre |
| platformu | Baklavalı sac veya Pürüzsüz Plaka |
| Sensör | Analog ölçek |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Türü | Aks Kantarı |
| Ekran Tipi | 100~240V |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Adı | taşınabilir kantar |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Ürün Adı | Tekerlek Kantarı Kantarı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | karton çelik |
| Nominal Yük | 3T~5 ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| İsim | tartım çubukları |
|---|---|
| Tedavi | Toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Nominal Yük | 3t |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | karton çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |