| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 10000kg |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 10T |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |
| Anma Yükü | 5 ton/10 ton |
|---|---|
| Platform Boyutu | 1.2*2.2m |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Paketleme | karton |
| Güç kaynağı | 110-240V(AC) |
| Ürün Adı | Araç Tartım Pedleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Ürün Adı | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Model numarası | TS-P |
| Türü | Dijital |
| Yük hücresi | Yüksek Doğruluklu Dijital Yük Hücresi |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Adı | Mantıksal tutacaklı tezgah terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kapaklı karbon çelik malzeme |
| Kablo temin edildi | Yük hücresi kablosu |
| Ekran Tipi | T7+E,A12E veya isteğe bağlı |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Adı | Kesme Işınlı Yük Hücresi |
| tip | Aks Kantarı, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V / 50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli Aşırı Yük | % 120 FS |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |