| Adı | mobil kamyon kantarları |
|---|---|
| Doğruluk | 1kg-5kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | 304 paslanmaz çelik zemin terazileri |
|---|---|
| Malzeme | 304 tam paslanmaz çelik |
| Ekran Tipi | A12ESS veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 3T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |