| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220Vac, 40/50 Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 200 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Ürün Adı | Elektronik ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Yüzey İşlem | tezgahlı, kumlamalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Adı | paslanmaz çelik elektronik ölçek |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Yapı | Dikdörtgen çerçeve |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |