| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |
| Tip | Tezgah ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Öğe | Dijital Tezgah Terazisi |
| Platform | karbon çeliği |
| Ürün Adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç Kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | OEM |
| Adı | Sayma Terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 300kg |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |