| Ürün adı | Dökme Demir Ağırlıkları M1 |
|---|---|
| Yoğunluk | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominal değer | 1000kg |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paketi | Ahşap kutu |
| Ekran Tipi | LCD (beyaz parlak arkadan aydınlatmalı) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominal Yük | 220 g |
| Doğruluk | 0.0001g |
| Birimler | g, oz, ct, lb. |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı 6 haneli 25 mm LCD |
| Platform malzemesi | özel alüminyum |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Dijital Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Türü | Elektronik Analitik Terazi |
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Anma Yükü | 200g |
| Doğruluk | 0.0001g |
| Ekran Tipi | LCD |
|---|---|
| Türü | hassas elektronik denge |
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Teslim süresi | 15-20days |
| Ekran Tipi | LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Anma Yükü | 1500g |
| Doğruluk | 0.1g |
| Birimler | g, oz, ct, lb. |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Dijital Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |