| Ürün adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Tip | Aks Kantarı |
| Ekran tipi | 100~240V |
| Model numarası | AS002 |
| Kullanmak | Ürünün ağırlığını tartın |
| Adı | taşınabilir kamyon kantarları |
|---|---|
| Doğruluk | 50kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 20 ton |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Türü | Taşınabilir Kamyon Aks Ölçeği |
| Ekran Tipi | 100~240V |
| Model Numarası | AS002C |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ürün Adı | Araç Tartım Pedleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Montaj tipi | Kamyon ölçeği sütunu yük hücresi |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Sızdırmazlık derecesi | IP67-IP68 |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün | paslanmaz çelik bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | analog veya dijital |