| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 200 kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Ürün adı | Dökme Demir Ağırlıkları M1 |
|---|---|
| Yoğunluk | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominal değer | 1000kg |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paketi | Ahşap kutu |
| Ürün adı | Dökme Demir Ağırlıkları M1 |
|---|---|
| Yoğunluk | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominal değer | 1000kg |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paketi | Ahşap kutu |
| Adı | Ağırlık Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Ağırlık Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Ağırlık Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,9kg/dm3 |
| Şekli | silindir, boşluklu |
| Paket | plastik kutu, alüminyum alaşımlı kutu veya diğerleri. (eldiven, cımbızla birlikte) |
| Ürün | ağırlık sınıfı F1 |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap kutu |
| Ürün Adı | Kalibrasyon testi ağırlığı |
|---|---|
| Yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey işleme | Tablo |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |