| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Kesinlik | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Elektronik tartım göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
|---|---|
| Türü | kat ölçeği |
| Ekran Tipi | Yönlendirilmiş |
| Hizmet | OEM ve ODM |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet ve istikrarlı performans |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |