| Adı | taşınabilir kamyon kantarları |
|---|---|
| Doğruluk | 50kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 20 ton |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Türü | Taşınabilir Kamyon Aks Ölçeği |
| Ekran Tipi | 100~240V |
| Model Numarası | AS002C |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | Araç Tartım Pedleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |