| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Türü | Aks Kantarı |
| Ekran Tipi | 100~240V |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Ekran tipi | LED |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Renk | özel |
| Ürün adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Tip | Aks Kantarı |
| Ekran tipi | 100~240V |
| Model numarası | AS002 |
| Kullanmak | Ürünün ağırlığını tartın |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı 6 haneli 25 mm LCD |
| Platform malzemesi | özel alüminyum |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Maks. Tekerlek Başına Yük | 500kg/1000kg/1500kg |
| Sıcaklık aralığı | 0–50°C |
| piller | 3 x 1,5 V Alkalin tip AAA Şarj Edilebilir pil (Opsiyonel) |
| Packaging Details | carton/Aluminum box |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |