| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Adı | Mantıksal tutacaklı tezgah terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kapaklı karbon çelik malzeme |
| Kablo temin edildi | Yük hücresi kablosu |
| Ekran Tipi | T7+E,A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Adı | Sayma Terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 300kg |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | gri |
| Malzeme | Karbon çeliği/Hafif çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Malzeme | 304 tam paslanmaz çelik |
| Ekran Tipi | A12SS veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 3T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |