| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Kullanımı | Ağırlık yük hücresi sensörü |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Montaj Tipi | sıkıştırma tipi yük hücresi |
| Açıklama | Kesme Kiriş Yük Hücresi 500kg 1T 2T |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | Ağır Güçlü Zemin Ölçütleri |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Türü | kat ölçeği |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Adı | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Kapasite | 15kg/10g |
| Model numarası | BSAD |
|---|---|
| Ürün adı | tezgah Ölçeği |
| Ekran tipi | LCD |
| Platform boyutu (mm) | 300X400,400X500,500X600,600X600 |
| Kapasite | 150/200 / 300/500/600 kg |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | transpalet tartı terazileri |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Çıkış empedası | 350±5 Ω |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Giriş direnci | 410±15Ω |
| İşletme | -20℃~+60℃ |