| İsim | tartım çubukları |
|---|---|
| Tedavi | Toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Nominal Yük | 3t |
| Platform Boyutu | 300X300mm |
|---|---|
| renk | İsteğe bağlı |
| Kapasite | 100 ° 200kg |
| model | SKC |
| paket | KARTON |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Basınç iletimi |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| tip | U şekli ölçeği, zemin ölçeği için terminal |
|---|---|
| Ekran tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik çanta |
| doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ekran Tipi | Dijital LED Ekran |
|---|---|
| Kararlı Reaksiyon süresi | Beş saniye |
| bağlantı kutusu | Paslanmaz çelik türü |
| Adı | Elektronik ağırlık taşıyıcı ölçeği |
| Malzeme | Karbon çelik / AG700L/1000L/1200L çelik |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |