| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | karton çelik |
| Nominal Yük | 3kg |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | depo katı ölçeği |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | gri |
| Malzeme | Karbon çeliği/Hafif çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Güç kaynağı | 110V-240V |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | karton çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 30kg ~ 1000kg |
| Doğruluk | 0.1KG |