| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | Dijital Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri mavi |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| Kullanım | Tartı |
| Seri | Tek Nokta Yük Hücresi |
| Çıkış | Dijital C3 Tartım Dönüştürücü |
| Kesinlik | C3 |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 100 kg |
| Adı | ZEMIC L6E3 Yük Hücresi |
| Anahtar kelimeler | yük hücresi |
| Max. Maks. Platform Size Platform Boyutu | 450 X 450 Mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanım | Tüketim Sensörü |
| Kapasite | 50kg-2t |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |