| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| İşlev | Ağırlık |
| Nominal çıkış | 1.000.000 |
| Kullanım | tartı terazisi |
| İşletme | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Usage | weighing scale |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Model numarası | HC200/HE200 |
|---|---|
| Boyutları | 210X135X60mm |
| Paketleme | karton |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | Ağırlık ölçeği göstergesi |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Paslanmaz çelik |
| Tip | Tezgah ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Öğe | Dijital Tezgah Terazisi |
| Platform | karbon çeliği |