| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Çıkış empedası | 350±5 Ω |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Giriş direnci | 410±15Ω |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| İşlev | Ağırlık |
| Nominal çıkış | 1.000.000 |
| Kullanım | tartı terazisi |
| İşletme | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |